Paralizator sklep

Od dawna toczy się walka pomiędzy zwolennikami paralizatorów i zwolennikami gazów pieprzowych w formie spray. Moim skromnym zdaniem najlepiej jest posiadać oba produkty, gdyż każdy z nich ma swoje wady i zalety. Niewątpliwą zaletą gazu pieprzowego jest jego skuteczny zasięg sięgający 6 metrów, lecz czas od kiedy gaz pieprzowy zaczyna działać to około 3 sekundy, w trakcie których wiele może się wydarzyć. Paralizator ma tę niewątpliwą zaletę, że przy kontakcie nawet przez 10 warstw ubrania (mówimy tu o dobrej jakości paralizatorach) następuje całkowite obezwładnienie napastnika.

Producenci mając na uwadze wady i zalety paralizatorów poszli o krok dalej i stworzyli urządzenie 2 w 1, które łączy oba te produkty.

Jednym z takich urządzeń jest paralizator Antybandyta Scorpion Max 500. Aż 500.000 V oraz wbudowany, wymienny pojemnik z gazem pieprzowym, czyni to urządzenie najlepszym według nas produktem do samoobrony. Dodatkową zaletą tego paralizatora elektrycznego jest zabezpieczenie sznurkowe. Jest to zawleczka, po wyjęciu której paralizator staje się nieaktywny. To zabezpieczenie doskonale sprawdza się w momencie, kiedy napastnik wyrwie nam paralizator z rąk.

Paralizator Antybandyta Scorpion Max 500
Paralizator Antybandyta Scorpion Max 500

Paralizator dostępny jest w sklepie internetowym www.antybandyta.pl

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*