Gaz pieprzowy KO

Gaz pieprzowy KO

gaz pieprzowy KO
gaz pieprzowy KO

Gazy pieprzowe KO to ręczne miotacze gazu na bazie naturalnego pieprzu. Są skuteczne na napastników pod wpływem dopalaczy, narkotyków oraz alkoholu. Gaz pieprzowy podrażnia śluzówki, powodując silne pieczenie oczu a także duszenie się. Gaz pieprzowy uniemożliwia napastnikowi dalszy atak i w znacznym stopniu utrudnia jego poruszanie się.

Zastosowane w gazach KO rozcieńczalniki to alkohole, które ulegają biodegradacji, jak koncentrat pieprzu, użyty jako substancja aktywna. Stosowany tu czynnik drażniący jest także używany do przygotowywania bardzo ostrych potraw, choć trzeba zaznaczyć, że w mniej skoncentrowanej postaci. Zastosowanie koncentratu pieprzowego wyklucza szkodliwość działania substancji drażniącej.

Gazy KO posiadają zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Gaz pieprzowy zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Gaz pieprzowy KO posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska.

Dane techniczne gazu KO:

  •     substancja drażniąca: OLEORESIN CAPSICUM – roztwór naturalnego pieprzu
  •     możliwość wielokrotnego użycia
  •     pojemność: 40 ml
  •     producent: F.W.KLEVER (Niemcy)

Cena gazu pieprzowego KO waha się w granicach 15 zł – 19 zł w zależności od pojemności (40ml lub 50 ml)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*