Gaz pieprzowy Cannon Anti-Attack

Gaz pieprzowy Cannon Anti-Attack

Gaz pieprzowy Cannon anti-attack o ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu. Substancja aktywna wydostaje się z miotacza w postaci żelu, co daje możliwość dokładnego ukierunkowania strumienia. Szczególnie ważne jest to kiedy gaz pieprzowy używamy w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie żelowe miotacze gazu sprawdzają się najlepiej, ponieważ działają dopiero w momencie bezpośredniego kontaktu substancji drażniącej ze skórą twarzy i rąk oraz z błonami śluzowymi oczu, nosa i gardła. W takich przypadkach nie mam mowy aby samemu się porazić takim gazem pieprzowym.

Gaz pieprzowy Cannon Anti-attack bardzo dobrze działa na ludzi będących pod wpływem dopalaczy, alkoholu i środków odurzających. Działa drażniąco na śluzówki, powodując mocne pieczenie i bardzo silne łzawienie oczu, a także trudności w oddychaniu objawiające się silną dusznością. Uniemożliwia to napastnikowi dalszy atak, powodując dezorientację i znacznego stopnia utrudnienie w poruszaniu się.

Głównym i podstawowym składnikiem substancji drażniącej jest, najwyższej jakości czysty, syntetyczny gaz pieprzowy. Firma IDC używa swojej własnej, opatentowanej nazwy pieprzu syntetycznego -PAVA. 

Pieprz syntetyczny jest już od ponad stu lat używany w medycynie do produkcji maści leczniczych, tak więc można w 100% wykluczyć jego toksyczność bądź jakąkolwiek szkodliwość dla zdrowia zarówno u ludzi jak i u zwierząt. W tym kierunku zostały dodatkowo przeprowadzone badania w laboratorium chemicznym, które potwierdziły nietoksyczność substancji drażniącej.

Dzięki osiągnięciu tak czystego pieprzu w sposób syntetyczny, zagwarantowano powtarzalność produkcji substancji najwyższej jakości i jednocześnie możliwość uzyskania dowolnej ilości tego produktu.

Substancja wytłaczająca zastosowana do produkcji miotacza nie zawiera FCKW i podobnie jak substancja drążniąca jest niepalna, nietoksyczna i proekologiczna.

Prezentowany miotacz gazu nie zawiera freonu i w ciągu kilku dni ulega utlenieniu pod wpływem światła. Jest bezpieczny dla środowiska, ponieważ ulega biodegradacji.
Gaz obronny w żelu Cannon Anti-Attack posiada dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowe użycie gazu w niezamierzonym kierunku. W zależności od ilości użytego gazu, czas jego działania może sięgać do kilku godzin. Zastosowany zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcją nie powoduje uszkodzeń ciała lub innych niepożądanych skutków.

Gaz pieprzowy Cannon Anti-Attack posiada praktyczny klips umożliwiający bezpośrednie przypięcie gazu do paska. Gazy obronne zalecamy trzymać w kieszeni spodni, kurtki lub płaszcza. Przechowywanie w torebce uniemożliwia ich natychmiastowe użycie.

Gaz pieprzowy Cannon
dostępny jest w 3 pojemnościach:
25 ml , 36 ml oraz 65 ml (minimalna ilość gazu do skutecznej obrony to 30 ml)

Cena waha się w zależności od pojemności od 20 do 40 zł.
Szwajcarska firma IDC SYSTEM AG specjalizuje się w produkcji substancji drażniących na bazie pieprzu, gazu CS i CN w postaci profesjonalnych ręcznych miotaczy gazu w żelu, gaśnic a także plecakowych miotaczy gazu. Produkuje także czystą substancję drażniącą w postaci pieprzu syntetycznego i naturalnego do armatek i działek wodnych oddziałów prewencji niemalże na całym świecie. Głównymi odbiorcami są organy policji, wojska i straży granicznej a także koncesjonowane agencje ochrony prawie ze wszystkich państw Unii Europejskiej, a także Rosji, Malezji i oczywiście Szwajcarii.

gaz pieprzowy
Gaz pieprzowy Cannon Anti-Attack - www.antybandyta.pl
Ulka

Moim zdaniem dobry. Raz go użyłam i zadziałał. Są lepsze ale myśle że ten gaz pieprzowy w miare ok jest i firma co go produkuje tez ok ze Szwajcarii

0

0
M

Witam powiem krótko minimum raz w miesiącu kupuje nową butelkę gazu różnych firm, że względu na mój zawód i muszę przyznać że cannon zawsze się sprawdza lecz trzeba przyznać że raz mnie zawiódł, użyłem go na osobie pijanej i to osłabiło jego efekt na tyle że delikwent był w stanie dalej atakować pozdrawiam.

1

0

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*